• 3

    Ένωση Αποστράτων Αξιωματικών Ναυτικού

  • 6

    Ένωση Αποστράτων Αξιωματικών Ναυτικού

  • 7

    Ένωση Αποστράτων Αξιωματικών Ναυτικού

  • 9

    Ένωση Αποστράτων Αξιωματικών Ναυτικού

  • 10

    Ένωση Αποστράτων Αξιωματικών Ναυτικού

  • 1

    Ένωση Αποστράτων Αξιωματικών Ναυτικού

  • 2

    Ένωση Αποστράτων Αξιωματικών Ναυτικού

Ευχαρίστως σας γνωρίζεται ότι την Κυριακή 19 Ιανουαρίου 2020 και ώρα 11:00 π.μ στο Αμφιθέατρο του Πολεμικού Μουσείου Αθηνών που βρίσκεται επί της Λεωφόρου Βασιλίσσης Σοφίας & Ριζάρη 2, Αθήνα θα πραγματοποιηθεί στα πλαίσια της εκδήλωσης κοπής της Βασιλόπιτας ΕΑΑΝ, και η βράβευση παιδιών των ε.α Αξιωματικών & ε.α Ανθυπασπιστών του Π.Ν και της ΕΛ.ΑΚΤ.

  1. Απόφοιτοι Παραγωγικών Σχολών ΣΝΔ και ΣΜΥΝ που αρίστευσαν ή πρώτευσαν κατά την αποφοίτησή τους από τις Σχολές τους το έτος 2019, και βραβεύονται με θυρεό, το χρηματικό ποσό των 150,00€ & τιμητικό δίπλωμα μετά μεταλλίου και βιβλίο, έκαστος:

α/α

Ονοματεπώνυμο Αποφοίτου

Σχολή  αποφοίτησης

Βαθμολογία

1.

Σημαιοφόρος Μάχιμος Δημήτριος Αγγουράς Π.Ν

ΣΝΔ

91,11% “ΑΡΙΣΤΑ”

2.

Σημαιοφόρος Μηχανικός Μιχαήλ Ερωτοκρίτου Π.Ν

ΣΝΔ

87,03% “ΑΡΙΣΤΑ”

3.

Κελευστής     Μηχανικός Ευθύμιος Βουνός

ΣΜΥΝ

93,29% “ΑΡΙΣΤΑ”

  1. Παιδιά των ε.α Αξιωματικών & ε.α Ανθυπασπιστών του Π.Ν και της ΕΛ.ΑΚΤ που αποφοίτησαν από ΑΕΙ & ΤΕΙ το 2019 με βαθμό “ΑΡΙΣΤΑ”, και βραβεύονται με το χρηματικό ποσό των 100,00€ , τιμητικό δίπλωμα μετά μεταλλίου και βιβλίο, έκαστος:

α/α

Ονοματεπώνυμο Σπουδαστή/στριας

Ίδρυμα/Σχολή  αποφοίτησης

Βαθμολογία

1.

Μιχαήλ Ουρουτζόγλου γιός του Αντιπλοιάρχου (Ε) ε.α Πολυβίου Ουρουτζόγλου Π.Ν

Σχολή Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών του Πολυτεχνείου ΚΡΗΤΗΣ

9,64  “ΑΡΙΣΤΑ”

2.

Θεοδώρα Παπαδοπούλου κόρη του Ανθυπασπιστή (Ε) ε.α Γεωργίου Παπαδοπούλου Π.Ν

Τμήμα Επιστημών της Προσχολικής αγωγής και του Εκπαιδευτικού Σχεδιασμού του Πανεπιστημίου ΑΙΓΑΙΟΥ

9,10  “ΑΡΙΣΤΑ”

3.

Ευάγγελος Μάρκου γιός του Υποπλοιάρχου (Ε) ε.α Βασιλείου Μάρκου ΠΝ

Τμήμα Πληροφορικής & Τηλεματικής του ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ Πανεπιστημίου

9,1  “ΑΡΙΣΤΑ”

4.

Αθανάσιος Κατσικίδης γιός του Πλοιάρχου ε.α Παναγιώτη Κατσικίδη Π.Ν

Σχολή Κοινωνικών & Πολιτικών Επιστημών του Πανεπιστημίου ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

9,0  “ΑΡΙΣΤΑ”

5.

Ζαφείρης Σιδηρόπουλος γιός του Ανθυποπλοιάρχου (Ε) ε.α  Παναγιώτη Σιδηρόπουλου Π.Ν

Τμήμα Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής του Πανεπιστημίου ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

8,93  “ΑΡΙΣΤΑ”

6.

Μαρία-Μαρίνα Κοντορουχά  κόρη της Ανθυποπλοιάρχου (Ε) ε.α Ευφροσύνης Δραγασάκη Π.Ν

Παιδαγωγικό Τμήμα Ειδικής Αγωγής του Πανεπιστημίου ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

8,76  “ΑΡΙΣΤΑ”

7.

Ειρήνη Λαϊνά  κόρη του Αντιναυάρχου ε.α Δημητρίου Λαϊνά Π.Ν

Τμήμα Αρχιτεκτόνων Μηχανικών του Πανεπιστημίου ΠΑΤΡΩΝ

8,55  “ΑΡΙΣΤΑ”

8.

Ελένη Μπόμπου κόρη του Υποναυάρχου ε.α Ανατόλιου Μπόμπου Π.Ν

Σχολή Αστυφυλάκων Ελληνικής Αστυνομίας

18,015  “ΑΡΙΣΤΑ”

     3. Παιδιά των ε.α Αξιωματικών & ε.α Ανθυπασπιστών του Π.Ν και της ΕΛ.ΑΚΤ που προβιβάστηκαν ή αποφοίτησαν από την Β΄ ή τη Γ΄ Λυκείου αντίστοιχα το έτος 2019 με βαθμό “ΑΡΙΣΤΑ”, και βραβεύονται με το χρηματικό ποσό των 100,00€ , τιμητικό δίπλωμα μετά μεταλλίου και βιβλίο, έκαστος.

α/α

Ονοματεπώνυμο μαθητού/τριας που προβιβάστηκαν από την  Β΄ Λυκείου

Βαθμολογία

1.

Αθανασία Αλεξανδροπούλου  κόρη του Σημαιοφόρου  (Ε)  ΠΝ ε.α Παναγιώτη Αλεξανδροπούλου

19,7  “ΑΡΙΣΤΑ”

2.

Κυριάκος Παπουτσής              γιός του Ανθυπασπιστού  ΛΣ ε.α  Γεωργίου Παπουτσή

19,2  “ΑΡΙΣΤΑ”

3.

Χαράλαμπος Μιχαλόπουλος   γιός  του Αντιπλοιάρχου    ΛΣ ε.α Κωνσταντίνου  Μιχαλόπουλου

18,8  “ΑΡΙΣΤΑ”

α/α

Ονοματεπώνυμο μαθητού/τριας που αποφοίτησαν από την  Γ΄ Λυκείου

Βαθμολογία

1.

Σταμάτιος Παπαγεωργίου        γιός  του Πλοιάρχου        ΛΣ ε.α Μιχαήλ Παπαγεωργίου 

19,9  “ΑΡΙΣΤΑ”

2.

Ιωάννης Νεστερούλης             γιός   του Υποναυάρχου  ΛΣ ε.α Νικολάου Νεστερούλη

19,7  “ΑΡΙΣΤΑ”

3.

Ελένη Σαμπατακάκη                κόρη του Υποναυάρχου  ΛΣ ε.α Ηλία Σαμπατακάκη 

19,6  “ΑΡΙΣΤΑ”

4.

Αθανασία Βούλγαρη                κόρη του  Σημαιοφόρου  ΛΣ ε.α Γεωργίου Βούλγαρη                             

19,6  “ΑΡΙΣΤΑ”

5.

Γεώργιος Μπουντουράκης       γιός  του  Πλοιάρχου        ΛΣ ε.α Σταύρου  Μπουντουράκη                      

19,6  “ΑΡΙΣΤΑ”

6.

Ιωάννα Παπασταθοπούλου     κόρη του Ανθυπασπιστού ΛΣ ε.α Αθανασίου Μπαρακάρη                       

19,5  “ΑΡΙΣΤΑ”

Στυλιανή Καραγκούνη              κόρη του Πλοιάρχου        ΛΣ εα  Αθανασίου Καραγκούνη 19,4 ''ΑΡΙΣΤΑ'

7.

Ελένη Πλευρίτη                        κόρη του  Σημαιοφόρου  ΛΣ ε.α Νικολάου Πλευρίτη    

19,1  “ΑΡΙΣΤΑ”

8.

Διονύσιος Καββαδάς                γιός  του  Αντιπλοιάρχου ΛΣ ε.α Μάριου Καββαδά       

19,1  “ΑΡΙΣΤΑ”

9.

Σοφία Κουτσούκου                   κόρη του  Αντιναυάρχου  ΛΣ ε.α Χρήστου Κουτσούκου

18,8  “ΑΡΙΣΤΑ”

10.

Δημήτριος-Μάριος Καλλιανός  γιός  του  Αρχιπλοιάρχου ΛΣ ε.α Γεωργίου Καλλιανού

18,6  “ΑΡΙΣΤΑ”

11.

Χρήστος Μπουγάς                   γιός  του  Αρχιπλοιάρχου ΛΣ ε.α Κλεομένους Μπουγά

18,5  “ΑΡΙΣΤΑ”

12.

Απόστολος Αθανασίου             γιός  του  Αρχιπλοιάρχου ΛΣ ε.α Νικολάου Αθανασίου   

18,1  “ΑΡΙΣΤΑ”

 4.- Οι κ.κ Ουρουτζόγλου, Αλεξανδρόπουλος και κ.Μπαρακάρη να επικοινωνήσουν μέσω των Παραρτημάτων της ΕΑΑΝ: Κρήτης, Πάτρας και Ν.Ηλείας αντίστοιχα για την τακτοποίηση των θεμάτων τους μέσω της αρμόδιας για επίλυση θεμάτων [Ανθυπασπιστής (Ε) Πηνελόπη Μπιζέρα τηλ 210-3252501]

    *** Δείτε το ακριβές αντίγραφο της ανακοίνωσης της ΕΑΑΝ για την βράβευση των αριστούχων μαθητών & φοιτητών στην εκδήλωση κοπής της Βασιλόπιτας.                                                                                                           

Go to top